| anonim_4396 a întrebat:

Cati ani aveti? Sunt curioasa ce varsta predomina pe TPU big grin

Răspuns Câştigător
| Jigsaw a răspuns:

Esti un spart, da-ti foc.

137 răspunsuri:
| CostyMe a răspuns:

Am 13 big grin

| Maria_7245 a răspuns:

Aproape 18happy

| adyboss98 a răspuns:

Aproape 14

| DragutzikaDeDe a răspuns:

Am 13

| SQueeZer a răspuns:

14big grin

| vladmR a răspuns:

| Danyelusha a răspuns:

| VladConstantin20 a răspuns:

Buna!
Eu am 14 blushing

| Aηdεεε a răspuns:

16 ani :d

| ByaNot4youu a răspuns:

14 jum

| Clementin a răspuns:

15 \m/

| Hydroz a răspuns:

| iamthewildyouth a răspuns:

Răspuns utilizator avertizat
| Dinuuu a răspuns:

17 ani, mai am un an si o sa cant melodia de la vama veche laughing

| AlinaaAli a răspuns:

Multi inainte tuturor!

eu am 22 tongue

| Eღilia62 a răspuns:

16 ani.

| SEAL a răspuns (pentru Dinuuu):

Esti gay ?

| Dinuuu a răspuns (pentru SEAL):

Auch, sincer nu inteleg de unde ai tras concluzia asta laughing Presupun ca de la aia cu vama veche, ma refeream ca o sa cant melodia 18 ani, atunci cand o sa ii am, adica astept sa ii am mai repede pentru ca atunci se deschide o noua lume(o sa am permis, nu mai intru clandestin in cluburi, si altele)

| Geotr a răspuns:

| SEAL a răspuns (pentru Dinuuu):

Da esti gay

| Dinuuu a răspuns (pentru SEAL):

Daca crezi ca o sa ma cobor la mintea ta te inseli, o zi a Romaniei buna!

| ChocaholicBi a răspuns:

| TheooElee a răspuns:

| SEAL a răspuns (pentru Dinuuu):

Mai buna ca mama ta nu are cum sa fie

| Dinuuu a răspuns (pentru SEAL):

Cum zici tu...Ce crezi ca ai sa ma enervezi laughing, ba baiatule daca ar fi sa ma enervez ar fi degeaba, nu te cunosc, nu te pot prinde, as putea doar sa te injur, dar pentru ce? pentru a fi la fel de mediocru ca tine? injurama ca doar asta poti sa faci, dar pe mine nu ma intereseaza ce faci tu...

| AAAdelin a răspuns:

Acum pe 1 dec fac si eu 13 ani

| SEAL a răspuns (pentru Jigsaw):

Inca nu i-am dat foc deci nu sunt inca spart

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AAAdelin):

Ce frumoasa zi de nastere! La multi ani, sa obtii tot ce iti doresti!winking

| SEAL a răspuns (pentru Dinuuu):

Si daca m-ai prinde ce mi-ai face?