| catalin94 a întrebat:

Ce acte imi trebuiesc daca as vrea sa vizitez New York, imi doresc o vacanta acolo de o saptamana, trebuie viza? si daca da se elibereaza greu o astfel de viza? ce trebuie sa faci? Multumesc

3 răspunsuri:
| RazvanVlad a răspuns:

Aici gasesti cam tot ce iti trebuie: http://www.vizeamerica.com/

| christianchristian a răspuns:

Logic ca iti trebuie viza si sa stii ca se ia cam greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie viza, care se pune foarte greu tinerilor, deoarece majoritatea se muta din tara(cand dau de viza au si sters-o) si nimeni nu vrea asta (Romanii, Americanii).
Si mie mi s-a facut chemare de la niste rude, dar cum nu am 18 nu pot merge singura, si cu familia nu vor ei...