| MariaSerenaBlumore2 a întrebat:

Hey buna tuturor :*! Care dintre voi a fost in America? Mai ales in LosAngeles,New York,etc? Eu imi doresc foarte mult sa ajung acolo si nu cred ca este asa de greu odata ce imi doresc asta foarte mult happy. Stiu ac cel mai greu este sa iau viza si sa am niste bani stransi pentru a putea supravietui o periodata de timp pana imi gasesc ceva de lucru,etc.Dar totusi eu as vrea sa fac facultate acolo,desi nu e deloc usor, cred ca daca iti propui ceva e imposibil sa nu realizezi acel lucru.Si nu vreau sa merg gen in vacanta,ci vreau sa ma stabilesc acolo, pentru a imi indeplini visul happy

Răspuns Câştigător
| iulian91 a răspuns:

In afara de viza si pasaport ce mai trebuie ca documentatie? si eu o sa trebuiasca sa o intind in LA.bafta