| Herr a întrebat:

Salut, doresc sa ma mult de la mate-info la filologie (clasa a ix-a). Stie cineva cam ce acte imi trebuiesc, sau mai concret, ce imi trebuie?

Nu am cum sa ajung la scoala saptamana asta, din cauza unei raceli, si ma gandeam ca poate cineva s-a mutat si imi poate spune si mie cam ce acte imi trebuiesc si etc.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Transferul se poate face doar dupa primul semestru. Nu iti trebuie alte acte decat o cerere, semnata si de un parinte.

| Deauca a răspuns:

Nu trebuie decat sa te duci cu tutorele la director/ directoare si iti va spune ce este de facut, daca este vorba de acelasi liceu nu ai nevoie de niciun act! sper ca ti-am fost de ajutor! pup