| anonim_4396 a întrebat:

Ce alegeti?
Iphone sau Nokia lumia (710)
happy?

Răspuns Câştigător
| allison20 a răspuns:

Aleg Nokia lumia. Am incredere in aceasta marca, fiindca am avut mai multe telefoane Nokia si nu m-au dezamagit.

9 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună, Iphone cu siguranţă.
Nokia nu prea mă încântă este prea... nici bateria nu ţine mult.
Mereu când apar telefoane noi celelalte modele se ieftenesc, de exemplu peste un an lumina este în jur de 500 de ron dar la iphone se păstrează preţul chiar şi la 1-2 ani.
O zi bună!

| FuckSchool a răspuns:

Paii Nokia Lumia happy.

| mona a răspuns:

Aleg Nokia

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru FuckSchool):

De ce?

| irinusca264 a răspuns:

IPhone pentru ca are o gamma Mai variata de aplicatii si imi place Mai mult designul

| Alexandra_Ploscar_1998 a răspuns:

Iphone!

| FuckSchool a răspuns (pentru anonim_4396):

Paii aleg Nokia in primul rand pentru ca este o marca destul de buna si mi se pare mult mai dragut decat Iphone.

| Tirri28 a răspuns:

Iphone imi place pentru ca e mai elegant.

| AcHollism a răspuns:

Nokia lumia.