| KikiRiki98 a întrebat:

Ce ati alege intre Miley Cyrus, Selena Gomez si Demi Lovato.De ce?

9 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

pe mine love struck de ce? cant mai bien ca toate 3 la un loc tongue

| Lalala202 a răspuns:

Hmm.Demi Lovato...sau Selena Gomez. Sunt mult mai serioase decat Miley. Mi-e rusine de ce-a ajuns!happy

| Happiness_8100 a răspuns:

Nici una, pentru ca sunt persoane care fac bani si sunt faimoase pentru lucruri relativ banale, ca participarea la niste desene animate si cantarea a 2 melodii copiate.Ti se pare normal ca ele sa fie discutate in continuu,incat deja ne devine sila de atata informatie despre ele, iar alte celebritati de valoare cu care se mandreste America si toata lumea chiar, sunt uitate in colt de revista? mie nu.Personal,nu am nimic cu aceste 2 minunate personale, 3 fete frumoase,cu ocupatii identice si modalitati de a face bani la fel,cu care nu am ce imparti si ce obiecta.
Poate,daca m-as stradui sa le iau in parte,Miley Cyrus pare a fi cea mai demna de alegerea mea,pentru ca ea s-a ridicat la un alt nivel,mai matur si dezvoltat, a lansat ceva in lume si a adus generatiei adolescentine schimbari, pe care celelalte 2 nu le-au facut.
Sper ca ti-a fost de folos parerea mea, Succes:*

| ፚᏬፚᏬ a răspuns:

Buna Dragutzicaa!
1. Selena Gomez :voce superba, joca super, corp frumos si comportament natural
2.Demi Lovato immmm sa zicem dar a cam luat-o pe picior pentru ca si-a taiat venele pentru Joe Jonas!
3.Miley Cyrus nu imi mai place fiindca se drogheaza!
Deci 100% Selena Gomezbig grin
Acum tu decizikiss

| Deeu_1723 a răspuns:

Mă aleg pe mine.

| OHmyGosh a răspuns:

Selena e idolul mea, iar eu imi spun punctul de vedere.
Ea este cel mai bun exemplu de urmat.De unde sa incep? E ambasadoare unicef inca de la doar 17 ani si purtator de cuvant unicef era la 16, se mandreste ca are fani multi copii(asta este bine, deoarece de ex Miley spune ca nu mai vrea fani copii.Sel e exemplu pentru ei),inca mai lucreaza la Disney Channel(excelent),nu pozeaza nud(decat sunt idioti care baga poze trucate),nu injura,nu intra in cluburi,nu se drogheaza(ca MIley si Demi),nu fumeaza(ca Miley),nu se taie cu lama(ca Demi),e decenta,are cea mai multa experienta si cea mai frumoasa voce, joaca excelent, iar la frumusete nimeni nu o intrece! P.S:este naturala.

| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

@ILoveSEL selena e ambasadoare unicef pentru ca are bani
e foarte usor pentru ea sa faca o calatorie in milocul Africii si sa faca niste poze cu copiii neajutorati de acolo...

| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

@ILoveSEL laughing)
selena e idolul mea laughing
e corect selena este idolul meu

| SellyDemmzy a răspuns:

Demi deoarece are vocea mult mai matura decat ele 2 decii fundooii?