| lovefan a întrebat:

Voi ce ati alege: Miley Cyrus, Demi Lovato sau Selena Gomez? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| alisa05 a răspuns:

Demi Lovato clar
e cea mai frumoasa dintre ele
si are cea mmai buna voce.
nu falseaza ca Miley...si nici nu e prea copilaroasa ca Selena
Demi e incocenta se consuma mult, vrea ca totul sa iasa bine
are un stil rock super tare
si niste melodiii de milioanelove struck
Demi is the best love struck

25 răspunsuri:
| alexy a răspuns:

Clar Selena Gomez, mi se pare cea mai draguta dintre toate, este si frumusica si canta chiar bine.Aceasta e parerea mea.

| adriangabor92 a răspuns:

Selena gomez

| Buttercup30 a răspuns:

Selena Gomez

| denidenisa98 a răspuns:

Demi Lovato e cea mai tare.are o voce extraordinara:X:X

| BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT a răspuns:

Miley cyrus are cea mai buna voce, mi se poarea cea mai de treaba!

| ziz a răspuns:

Selena Gomez-E Si frumusica, Are si o voce incredibila

Celelalte mi se par prefacute.happy

Funda?batting eyelashes

| PandaGirl a răspuns:

Cu siguranta Selena! Miley se drogheaza, iar Demi...hmmm...nu am nimic cu ea dar mai mult imi place Selena!

| Akira a răspuns:

Hayley Williamshappy

| Stefy2404 a răspuns:

Mie imi place mai mult de Selena.

| emma6312 a răspuns:

Selena Gomez:X:X:X

| olly13 a răspuns:

Miley cyrus

| Amy_5230 a răspuns:

Parerea mea Miley Cyrus. smug

| white93 a răspuns:

Demi si selena Miley cyrus a murit!

| LoLpoZ a răspuns:

Toate:d

Răspuns utilizator avertizat
| briliant_5025 a răspuns:

Myley Cirus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez nici cu demi sau miley nu am nimic dar mi se par mai false

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selana Gomez!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi Lovato.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi Lovato, ea e cea mai naturala dintre toate. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus de o mie de ori o iubesc mult demi si selena sunt proaste

Răspuns utilizator avertizat
| xChampiionOrLooser a răspuns:

Selena e frumoasa si canta bine si e iubita lui Justin Bieber, Demy Lovato a disparut nu se mai aude de ea nimic si Miley s-a maturizat, recunosc asta.Miley e sexy frumoasa si canta bine si joaca foarte bine in filme.Deci dupa mine:Selena nota9, Demi nota 7 iar Miley nota 9, 50. Locurile sunt:miley apoi selena si apoi demi.Deci Miley

| GreenDayRocks a răspuns:

NICIUNA. Sunt toate niste afoane prefacute care nu stiu ce sa faca sa se bage in evidenta. Pt toti fani Miley Cyrus. Selena Gome si Demi Lovato: Gasiti-va un hobby...