| miki_2986 a întrebat:

Pe cine ati alege intre Selena Gomez si Miley Cyrus?

6 răspunsuri:
| Mayyyyyy a răspuns:

Selena gomez dar nici pe ea dar merge,nu sunt fana a vedetelor deloc, dar decat Miley Cyrus, mai bine Selena!

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Kissesfromhell si eu m-am uitat la filmul The last song.Ce pot sa zic?! Am ramas placut impresionata de film si de scenariu, e o poveste foarte frumoasa si trista, dar acolo Miley joaca un rol.Este o diferenta de la cer la pamant intre personaj si "ea". Parerea mea este ca da un exemplu foarte rau,se imbraca indecent,vorbeste urat,se drogheaza si altele.ok e viata ei,n-am nimic impotriva,dar pana la urma este o vedeta, un idol, ar trebui sa se comporte ca atare.
Eu as alege-o pe Selena!
ppa

| Adison a răspuns:

Pe niciuna. Nu cred ca am ceva de invatat de la ele. Sunt frumoase, celebre, etc dar nu!

| deyutzaa_7457 a răspuns:

Selena

| kissesfromhell a răspuns:

Miley Cyrus.Clar.Am impresia ca ea e cea mai tare dintre toate ''printesele Disney".De ce? Pur si simplu pentru ca a fost prima, are voce, si joaca foarte bine (mi-a dovedit asta in filmul ''The Last Song" )

| kalasnicov_4561 a răspuns:

Miley Cyurus.