| me_3408 a întrebat:

Ce bataie vi se pare mai violenta? Ceea dintre fete sau ceea dintre baieti big grin? Eu cred ca ceea dintre fete big grin

Răspuns Câştigător
| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Depinde de fiecare persoana in parte, de comportamentul lui/ei, de educatia din familie si de concurentzalaughing(de celalalt cu care te bati-daca e mai mare, mai mic, mai priceput, nepriceput...)de ex nu poti pune un elefant s se bata cu o furnica ca e clar furnica pierdebig grin depinde de agresivitatea fiecarei persoane, totusi eu cred ca bataile dintre fete e mai durawinkingalea musca, trag parul, imping, valeu is nebune fetele daca is nervoasebig grin

24 răspunsuri:
| Anonim_5535 a răspuns:

Depinde
In general a fetelor ca baietii se inpaca in luptahee hee
Sau asta stiu eu

| larrii a răspuns:

Cea intre fete este mai violenta laughing.
ee.ne mai bagam putin mana in par.ne rupem juma` de cap. vreo 10 palme peste ochi de alea calumea.laughing
la baieti isi dau 2 pumni in fata si gata laughing si'au scos 2 dinti si pa big grin

| Bishop a răspuns:

Eu cred ca e mai violenta cea dintre baieti. Cea dintre fete mi se pare foarte comica laughing se trag de par, isi dau palme si se tin de maini una pe alata ca sa nu ajunga cealalt la ea laughing

cami
| cami a răspuns:

S-o vezi pe-aia dintre-o fata si-un baiat laughing

| deejayra a răspuns:

Cea dintre baieti logic... dar oricum e amuzant sa vezi fete care nu au facut sport in toata viata lor cum se bat. Daca isi nimeresc un picior din 50 e bine.

| Pho3nix a răspuns:

Sunt multi baieti care se bat pentru fete.hee hee

| Hmmmm a răspuns:

Eu cred ca ambele sunt violentelaughing)
fetele se zgarie isi dau cate 2 palme, se trag d par si ies destul d sifonate dintr-o bataielaughing)
baietiii isi dau 4 pumni in nas si gata... dar raman si ei destul d sifonati avand in vedere ca raman cu cate un ochi vanat sau cativa dinti lipsalaughing)
oricum cele mai tari batai eu cred ca sunt intre o fata si un baiatlaughing)

| marcel_5462 a răspuns:

Alisia as fi de acord cu tine cu conditia ca bataia intre fete sa se desfasoare la categoria +100kg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice bataie mai dura este violenta. Daca cei implicati(fie baiat-baiat, fata-fata, baiat-fata) nu stiu sa se opreasca, atunci este grav. Si fetele pot fi la fel de agresive ca baietii, dar comparand doua batai obisnuite(nici prea grave, nici certuri mai maricele), baietii cred ca sunt mai impulsivi(mai ales cand se bat pentru o fata).

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ambele laughing
Nu pot spune ca e mai periculoasa una dintre ele happy Acum depinde si cine se bate laughing

| ramona_1444 a răspuns:

Depinde cum se termina da de obicei cea dintre baieti

| Psycho a răspuns:

laughing eu am avut parte de bataie si cu fata si cu baiat. dar nu pot spune care mi se pare mai violenta.depinde cat de grava e cearta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii se mai bat si din iubire laughing.
Cea dintre fete laughing).

| AdaIoana18 a răspuns:

Cea mai violenta bataie este cea dintre fete deoarece baietii se bat cateva minute, iar apoi se impaca dar fetele se trag de par isi trag palmi etc.

| marcel_5462 a răspuns:

Pt Lola.
si i-ai dovedit pe amandoi? uff ce aiuritic sunt sa postez intrebarea asta aici cand de fapt trebuia sa dau un raspuns.Nui nimic tot raul spre bine. daca ai postat raspunsul aici e logic i-ai dovedit pe amandoi.Nu te lasa Lola fi baiata!

| shalimar a răspuns:

Batai intr-e baieti am vazut destule si sunt violente. dr dupa 2 zile ii vezi cum beau la colt impreuna.bataia dintr-e baieti tine mai mult de mandrie.care pe care.am vazut o bataie intr-e fete, pe youtube cum una ii dadea cu o doza de suc in cap la alta. dar ii dadea cu sete.bataia intr-e fete in general e mai violenta pentru ca ele se bat din razbunare.si nu se opresc doar la o bataie. daca se reintalnesc, se lasa iar cu scantei si se scuipa una pe alta.impacare nu ai sa vezi la ele.mai rau e o batatie intr-e un el si o ea.mai dur e in momentul in care ea castiga(am vazut cu ochii mei).

| anaid a răspuns:

Intre fete...pe baieti ii poti desparti mai usor dar intre doua fete care se bat nu ma mai bag in viata mea...

| marcel_5462 a răspuns:

Shalimar, ce ti-se parea asa de iesit din comun la bataia aia intre fete pe care ai vazut-o pe youtube, mie mi se pare normal ca daca ii dai cu o doza de suc cuiva in cap trebuie sa ii dai cu sete.

| motanelul a răspuns:

Normal ca cea de baieti, poate tuh nu ai vazut si ai participat la multe evenimente violente in viata tah, nu ca eu as fi o persoana violenta dar baietii se bat mult mai rau decat fetele eu nu am vazut fata in spital bagata de alta fata din cauza la bataie dar baieti am vazut destui ca ff multe zile de spitalizare, unii chiar la un pas de moarte, fetele sunt doar ca paruitul si palmele.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Intre fete...rar sa auzi ca se mai impaca`baietii a doua zi gata rad impreuna dar fetele, waw ani de zile, plus ca baietii se bat si raman cu semne majoritatea, dar fetele au fata mult mai sensibila si parul si dintii buzele oh god mai au si unghii,, FETELE IES rau de tot, PLUS ca mereu se vor tine minte sis e voe uri}!

| deejayra a răspuns:

Frate intrebarea a fost "Ce bataie vi se pare mai violenta". Nu dupa cate zile se impaca Gheorghe si Gigel.Cum sa vii se para o bataie intre fete mai violenta? Doar se trag de par si isi dau cateva palme fara putere.

| shalimar a răspuns:

Marcel sunt de acord cu tine.doar ca bataia nu se rezuma in a se bate cu doze.se bateau si cu pumni, cu picioare.incercase sa se bage un baiat sa le desparta si si-a luat si el vreo cateva labe de la amandoua.violenta ca violenta dar eu radeam cu lacrimi.ideea era ca baietii se impaca a doua zi, fetele tin ura pana la moarte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fete, claar big grin

| Baal a răspuns:

Cred ca cea dintre baieti...mai ales sa fi practicat amundoi lupte sa vezi acolo sangelaughingcea de la fete mi se pare fara rostlaughing