| Demeister a întrebat:

La ce facultăți este bătaie mare pentru fete între băieți?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu mai pacaliti/ametiti copilul cu raspunsurile voastre aberante. laughing Nicaieri nu se bat studentii intre ei, deoarece majoritatea isi traiesc cei 4-5 ani de studentie in campusuri universitare sau camine unde sunt atat fete cat si baieti studenti la o multime de facultati neinrudite intre ele. Relatiile de dragoste si iubire se infiripa intre studentii dintre cele mai diferite facultati si/sau ani de studiu. Invata si vei ajunge sa experimentezi de unul singur. Succes!

11 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Hehe de ai sti tu

| RAY a răspuns:

Femeile selecteaza baieti, da uni se bat daca vrei sa le furi iubita, baieti din ziua de azi sunt extrem de imaturi si prosti

| WaterDrop a răspuns:

Educatie fizica si sport. Salvarea cred ca vine de 2-3 ori pe saptamana acolo din cauza asta.

| Demeister explică (pentru WaterDrop):

Serios,nu glumeşti referitor la chestia cu "salvarea"?

| WaterDrop a răspuns (pentru Demeister):

Chiar deloc, mereu se iau la bataie intre ei din cauza asta.

| Kaℓi a răspuns (pentru Demeister):

Nu glumeste, la sport sunt mai multi baieti, fete putine, bataie mare pe ele! mai ales ca baietii sunt musculosi, sunt batai serioase acolo.

| Demeister explică (pentru WaterDrop):

În ce oraşe?

| WaterDrop a răspuns (pentru Demeister):

Bucuresti.

| Oana92 a răspuns (pentru Kaℓi):

Prin anul 2 de facultate aveam cursuri langa cei de la sport. Si pe cuvant ca intr-un an intreg am vazut un singur baiat cu aspect de sportiv! laughing

| alexandrualind a răspuns:

Nu avem de unde sa stim.

| BadAngel3 a răspuns:

Baaaa, sarcasticilor laughing), copilul chiar a crezut rolling on the floor. Uite cine ii tine apararea. Corbulalbrosu. laughing