| Denisa_7866 a întrebat:

De ce cred unii baieti ca profilul "filologie" este numai pentru fete?happy

5 răspunsuri:
| pap3rclip a răspuns:

Pentru ca majoritatea baietilor nu au talent la scris happy. Ceea ce e o tmpenie. Filologia este pentru ambele sexe.

| Burețica a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care unele fete cred ca profilul "mate-info" este numai pentru baieti!

| Burețica a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care unele fete cred ca profilul
"mate-info" este doar pentru baieti!

| DyStar a răspuns:

Probabil pentru ca baietii tind sa fie mai rationali mai realisti si resping ideea ca ar putea deveni visatori.

| snow_5925 a răspuns:

Pentru ca de cele mai multe ori sunt 28 de fete si 2 baieti intr-o clasa