| ĄŇÐİ a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i iau mamei de Craciun?

6 răspunsuri:
| cocosnucifera a răspuns:

Eu i-am luat asta: Colier cu pandantiv cristale Swarovski 65 lei de pe site-ul http://camara-cu-margele.blogspot.com/p/bijuterii-swarovsky.html

| Slavic a răspuns:

Iubirea ta dragostea ta sai fii alaturi...

| KriSSu09 a răspuns:

Un parfum.Iti sugerez GucyRas sau cum se numeste nu mai tin minte.

| Blondamea a răspuns:

Uita-te pe catalogul de la avon si vei gasi un ceas fff frum sau daca nu vrei ii poti face uh ceva lucrat manual cu siguranta va fi fff bucuroasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Discuta cu tatal tau, poate luati ceva impreuna:un parfum sau un inel.

| M3HappyKid a răspuns:

Pai nu cred ca ar vrea cadoustraight face Incearca s`o ajust la pregatirile pentru Craciun happysi cred ca ar fi cel mai frumos cadou:XAsa ar mai avea timp sa stea si cu tine in cazul daca esti(fata)laughingwhistling Ajut`owinking Spoer la Treabakiss