| Anonima568 a întrebat:

Ce cadou ia`ti cumpara celei mai bune prietene? Vine ziua ei si nu stiu ce sa ii dau cadou sad. Dau funda pentru cel mai dragutzs cadou >:d

Răspuns Câştigător
| minnieee a răspuns:

Ceva personalizat.O poza cu voi 2 intr-o rama, o cana tot cu poza voastra.Sau,cumpara 2 lanturi, unul pentru tine si unul pentru ea cu medalioanele acelea:o inima rupta pe care scrie Bff, sau un lant de argint cu medalion cu initiala ei.

3 răspunsuri:
| Monoportocalioză a răspuns:

Deci de`aici ti-a venit ideea >big grin

| Anonima568 explică:

Daaaaa...pai nu stiam ce sa iti iau :X:X

| michyy a răspuns:

Ii poti lua o geanta in care ii poti pune un ceas marreee eu asta ii iau celei mai bune prietene a mea pentru ca asta isi doreste mult.(ceas de mana mare la moda)