| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie ziua celei mai bune prietene si nu stiu ce cadou sa-i fac... Niste idei?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O papusica de genul Ana si Elsa, din frozen.
Ca la varsta voastraa inca sunt de mare entuziasm.

| AnonimaaaaG a răspuns:

Hm. Daca ai fost langa ea si ai auzit-o vreodata sa zica " ce misto e asta. imi place. mi-as lua" i-ai lucrul ala. Daca nu... ramai la lucrurile alea gen Cercei. Set cu cercei, colier, bratara, inel.
Fa un tricou cu poza voastra pe el. saaau si o ramana cu poza voastra. E prietena ta cea mai buna, poti sa ii faci si niste cadouri banale, sa razi de ea gen. da-i niste prezervative laughing)))
E usor daca stai sa te gandesti kiss