| JulyJulia99 a întrebat:

Duminica27 noiembrie este ziua celei mai bune prietene dar nu stiu ce sa ii cumpar cadou. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Ramina a răspuns:

- O rama in care pui o poza cu voi doua
- o gentuta cu niste cosmetice
- ca haine poti sa ii iei ceva ce stii ca isi doreste si ii place sau o esarfa / fular, o geanta dragutabatting eyelashes
- un suport de bijuterii sau chiar o un lantisor cu initiala ei sau in forma de inimioara
Chestii de genu...hee hee

6 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

O bluzita draguta, o caciula, o pereche de manusi fara degete, un accesoriu frumos www.fiora.ro

| deliamaria13 a răspuns:

O carte,accesorii,haine,o esarfa frumoasa,un ornament, o rama foto cu o fotografie cu voi doua(eu asta as alege in locul tau este ceva foarte frumos), un joc sau ceva ce stii tu ca isi doreste cu adevarat! Sper ca te-am ajutat!

| anonima01 a răspuns:

Io i-am cumparat un ceas care i-a placut mult si apoi mi-am luat si mie unul si a fost super incantata ca avem la fel.

| claudiav a răspuns:

Un pandantiv de tipul alora cu "best friend forever" care se rupe in jumate. Eventual si o bratarica ori un lant.

| Danea a răspuns:

De unde să ştiu ce ii place straight face. Unii mă omorâţi cu asemenea intrebari.

| Bella25 a răspuns:

Cadoul pe care il vei face trebuie sa fie special daca este pentru cea mai buna prietenahappy. Pentru ca vine iarna poti sa-i iei accesorii pentru iarna.sau alte lucruri care sunt in TREND iarna astawinking.