| taniushka a întrebat:

Ce calitati apreciati la un prieten?
argumentativa opinia
Fundita plus vot la celelalte...

Răspuns Câştigător
| Gazulina a răspuns:

Eu de ex la un prtn`apreciez` modul in care vb cu mine.cum se comportaa, cand e langa mine ` Atc cand vad ca e mereu in preajma nu doar cand mi-e sau nu mi-e binee`. Faptu ca nu ma lasa pentru altceva mai putin important`! faptul ca atunci cand sunt suparata` stie sa ma faca sa zambesc faptul ca atunci cand simt ca nu mai pot si ca mie din ce in ce mai greu ma invata si ma ajuta sa trec peste`. Si multee altelee La un prieten/a cam astea le apreciezz`tongue

2 răspunsuri:
| c3r3b3l a răspuns:

Pai sa zic asa ar fi : sa te ajute la nevoie dar sa-l ajuti si u ca sa ii dovedesti ca esti prieten/a adevarat/a in caz de esti suparat sa gaseasca o modalitate sa te inveseleasca sau macar sa iti treaca un pic din suparare

| ASIGURATORUL a răspuns:

Sinceritatea, comunicarea, maturitatea in gandire, ajutorul acordat in cele mai grele momente.