| Angelina0101 a întrebat:

Ce calitati apreciati intr'o persoana?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sinceritatea si respectul

| darrio2007 a răspuns:

De obicei calitatile se apreciaza LA o persoana nu intr-o persoana. Apreciez sinceritatea si respectul.Care trebuie sa fie reciproc.

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Toate calitatile bune si toate calitatiile rele

| XyYx a răspuns:

Sinceritatea o apreciez cel mai mult.Nu suport minciuna si accept adevarul oricat de dureros ar fi daca imi este spus de persoana respectiva si nu aflu din alte surse happy

| supradozadenebunie5 a răspuns (pentru XyYx):

Exact este un lucru oribil sa afli minciuni din alte surse

| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

Buna
Eu apreciez cel mai mult la o persoana cand e sincera si cand imi spune ce o deranjeaza.

| VreauSaRad a răspuns:

Cum vorbeste,cum zambeste,cum umbla, cum gandeste, cum ma priveste, cum se misca, cum face sex oral!

| DeeaRi a răspuns:

Bunatatea, sinceritatea, veselia, inteligenta.

| Emiliabantas12 a răspuns:

Pai eu apreciez ca ma iubeste mult si ca tot timpul m-a facut cea mai fericita persoana din lume.raspunsul meu. fundita

| mug a răspuns:

S fie sincera si sa vorbeasca deschis e cel mai bine.