| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeți că pică la bac anul ăsta? Eu cred că va pica poezie și probabil Harap-Alb

7 răspunsuri:
| Dandiiiiiiii a răspuns:

Nu mai crede tu povesti si invata totul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Dandiiiiiiii):

Tu numai comenta, despre un subiect care nu te privește.Eu am cerut părerea celor dau bacu anul asta nu am zis ca vai sigur pica x, ca nu ghicesc în stele.Asa ca, comentariul tău n-are nici o relevanță.

| Dandiiiiiiii a răspuns (pentru anonim_4396):

Intrebarea ta e irelevanta. Pentru ca subiectele nu se dau dupa un calcul stelar. Se formeaza in ultimele zile dupa cum gandesc cei din comisie. Te asigur ca ei astazi nu se gandesc la subiecte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Dandiiiiiiii):

Atunci dacă întrebarea e așa irelevanta, nu te mai obosi sa răspunzi la ea rolling on the floor)

| Violleta2022 a răspuns:

Orice nu a picat anul trecut!

| Dandiiiiiiii a răspuns (pentru anonim_4396):

Sper sa pici tu. Succes!

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Daca pui intrebarea asta, cel mai probabil pici tu