| AndreiHuh a întrebat:

Credeti ca anul acesta pica poezie la BAC?laughing

6 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Cred ca anul asta o sa pice mai multi elevi la BAC decat poezia.

Pe aceeasi tema: Credeti ca luna aceasta pica numere 4, 10, 12, 23, 26, 30 la 6/49?

| GoldenZenith a răspuns:

Eu cred ca pica 3/4 din elevi. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa pice la anul

| Yasmin875 a răspuns:

Nu am de unde să știu.Nu sunt Mama Omida.Te poți aștepta la orice.laughing

| nicusor222 a răspuns:

Nu cred ca pica anul ăsta poezie. laughing) dar te poți aștepta și la ea.

| xNuiiDeTiinex a răspuns:

Eu am observat ca in ultimii ani daca a cazut poezie la simulare, la bac a cazut orice altceva, dar nu poezie ..si invers. Daca la simulare a cazut basm, roman, nuvela sau altceva, la bac a cazut poezie. Deci, nu cred ca va cadea poezie.