| butterfly2013 a întrebat:

Ce credeti despre fetele slabe? pareri sincere plizz

3 răspunsuri:
| poinarumihai a răspuns:

Fetele slabe sunt niste fete slabe dar nu trebuie sa fie slabe tari nici grase... sper sati fiu de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt o fata slaba.
Nu e prea bine. Omoplatii se vad ingrozitor, la fel si oasele. Iar la pantaloni trebuie sa am mereu o curea straight face.
Plus ca organismul e mai slabit. Ma trezesc teribil dimineata si mi-e frig, mai mult decat altora. Obosesc destul de repede si ma dor toate cele.
Desi mananc saptamanal de la MC (nu iti recomand) tot vreo 45 kg am la 1m64 straight face.
Si la mine e naspa ca pur si simplu nu mi-e foame straight face.
Bafta.

| annyangel a răspuns:

Dupa parerea mea toate fetele sunt frumoase in felul lor... Fetele cu talia frumoasa au un mare avantaj decat sa fi grasutza parerea mea e ca mai bine e sa fi subtirica dar nu vreau sa judec toate suntem frumoase in felul nostru si fiecare are ceva special :X