| Andreiwow a întrebat:

Vreau sa intreb fetele in special am penisul de 19cm. Este ok? Vreau pareri sincere.

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

E marewinking asa dawinking

| Andreiwow explică (pentru alina2k18):

Multumesc pentru parere!

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca ai fi rasfoit macar o carte, sau cautai pe net, puteai afla ca vaginul are o adancime de 8-12 cm si se mai poate acomoda putin, daca e foarte excitata partenera.
Deci, unde vrei tu sa bagi 19, si sa mai si fie foarte relaxata/incantata cand il vede dinainte, mai ales daca ea poate stie ca nu e atat de adanca si nici experta in Kama Sutra?!
Ceva pare sa nu prea fie ok cu tine, sau cu intrebarea ta!
Sa speram ca nu o sa ne scrie vreo fata sa ne spuna ca ai sexat-o si a durut-o!
Marime, fara stiinta, tandrete si finete, tot degeaba!
SEXUL NU E CIOCOLATA!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Altul care strica media europeana

| Violleta2022 a răspuns:

Acum incearca sa-l masori cu linia PESTE penis, nu de la gaura fundului! :)
Uite aici: http://www.penimaster.ro/masorlung.html

PS Da-mi voie sa ma indoiesc de sinceritatea ta!
Daca ti-ai facut cont aici, doar pentru a pune intrebarea asta, inseamna ca este o minciuna gogonata, pentru ca orice detinator de 19cm, ar stii cu siguranta ca este o masura buna, mefiind necesar sa primeasca confirmi de pe forumuri.

| Andreiwow explică (pentru Violleta2022):

Iti apreciez parerea, insa am intrebat daca este ok. Sa iti explic mai bine, am vrut sa vad parerea mai multor fete, unele spun ca nu e o marime ok ca este prea mare/mica sunt parerile impartita. Oricum iti multumesc pentru atentia acordata, si iti pot demonstra ca intr adevar am 19cm.

| SkyPilot a răspuns (pentru Andreiwow):

Chiar crezi ca poti sa-i demonstrezi? Are 50 de primaveri! big grin

| mihai69 a răspuns:

Pentru multe s-ar putea să fie prea mare.
Şi dacă nici nuştii să-l foloseşti eficient...

| ywar a răspuns:

Placerea femeii este undeva pana in 12-13 cm in interiorul vaginului, concluzia o tragi singur. Ar trebui ca acest posibil "19" sa nu fie argumentul tau principal in fata unei femei. Mi-e teama ca la maniera cum pui problema sa nu fie chiar asta argumentul in fata unei femei.

| Necunoscut112 a răspuns:

Foarte ok ca mărime. Acum trebuie să înveţi cum să-l foloseşti.

| Uvox a răspuns:

O parere sinceră este ca poti sa faci ceva pe el. happy

| Issabelle6789 a răspuns:

Pentru mine(ca fata)e un penis prea mare.Provoaca durere in loc de placere.