| GumzZz a întrebat:

Ce culori se potrivesc cu verde-deschis? dau fundita la cele mai faine raspunsuri big grin

Răspuns Câştigător
| alexutza003 a răspuns:

Cu verde deschis se potriveste un roz dau nu din ala tipator mai finutz si movul.Mai poti incerca maro, negru, auriu sau bej.

6 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Nuantele de galben

| AdeeLinee a răspuns:

Buna.Cu verdele deschis se potriveste:
-lila(adica movul deschis);
-galbenul;
-gri;
-crem;
-maro;
-alb;
-auriu;
-bleu;
-verde(mai inchis);
-roz(deschis).

| browneyes03 a răspuns:

Pai se potriveste cu roz bonbon lila adica un mov deschis si o nuanta de galben putin tipator funda?big grin

| Anonima_8871 a răspuns:

Negru, maro, albastru rece, turquoise, alte nuante de verde, galben stralucitor, galben pal, alb, auriu, argintiu
Nu se potriveste prea bine cu - mov, oranj, rosu, roz, bej

| divaioana a răspuns:

Un roz asa frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Cea mai elegantă combinaţie este verde deschis cu albastru închis. Este preferata multor femei cu adevărat elegante, cum au fost Liz Taylor şi prinţesa Diana.
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/