| Rock_4403 a întrebat:

Ce culori se mai potrivesc la roz inchis/deschis?

Răspuns Câştigător
| selfish lover. a răspuns:

Cu mov, turcoaz, gri, negru, alb, maro.

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Negru oricand. Cred ca asta e cea mai potrivita combinatie. Si alb merge la fel de bine cred.

| anad a răspuns:

Roz este culoarea prieteniei, dragostei si feminitatii. Cel mai bine se combina cu alb, dar si cu alte culori pastelate. Depinde si de culoarea tenului si de care piesa din vestimentatie este roz!

| Puiutz a răspuns:

Negru
alb
gri
violet
parca si portocaliu dar nu asa de tare:-? http://www.abfabdesigns.com/......orange.jpg
crem etc :):*

| gabriela007 a răspuns:

Alb, negru, cred ca violet thinking sau mov

| Bettt:) a răspuns:

Rozul se potriveste cel mai bine cu niste culori pale ca de exemplu mov pal; rosu pal sau albastru tot pal.
Se mai potriveste si cu gri sau alb [ Rozul sa nu fie prea strident ]

| VoiceWithin a răspuns:

Maro, alb, negru, thinking

| kiss ya' a răspuns:

Eu folosesc cel mai des combinatia de roz cu negru.parerea mea este ca se potrivesc cel mai binewinking

| dada_2571 a răspuns:

thinking Alb si negru... poate si albastru, depinde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Argintiu, gri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar da ca am o rochita roz deschis. Este de ocazie, din bumbac cred, si este scurta pana mai sus de genunchi cam cu o palma.Eu acum mi-s dori sa-mi cumpar un inelpentru al asorta la ea si nu stiu ce culoare sa aiba piatra inelului.Am vazut un inel cu pietricele negre, am vazut si cu mov, verde si cam atat.Si nu stiu pe care sa-l iau. Vreun sfat?

| Mikaela_4263 a răspuns:

Mie imi place combinatia roz deschis cu maro sau albastru deschis sau galbenbig grin

| inaflorea a răspuns:

Negru si gri