| GossipGirl_2226 a întrebat:

Ce extraoptiuni pot sa aleg la cartela vodafone cu 5 euro, dar sa am minute si mesaje si in vodafone si in alte retele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai convenabiul mi se pare :

Cu extraoptiunea 3000 minute/SMS în retea + 75 minute nationale si internationale/SMS nationale primesti în fiecare luna:
3000 de minute si SMS-uri în retea
75 de minute nationale & internationale si SMS-uri nationale.
Costul extraoptiunii este de 4 euro credit in prima luna pentru cartelele activate incepand cu 23 noiembrie 2010, respectiv de 5 euro credit pentru cartelele activate pana la 22 noiembrie inclusiv.
Pasi pentru activare:
Apeleaza *100#, ramura Promotie
Activeaza "1000+75nat"
Apeleaza din nou *100#, ramura Promotie si activeaza gratuit "TRIPLU minute" pentru a primi inca 2000 de minute si SMS-uri in retea.