| GossipGirl_2226 a întrebat:

Pentru a activa extraoptiuni cu minute si mesaje la cartela vodafone de 5 euro este necesar sa fac parte dintr-un grup?(deocamdata sunt la abonament dar vreau sa trec la cartela)Intreb pentru ca nu cunosc pe nimeni disponibil sa faca un grup cu mine.happy

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu iti trebuie grup!
o poti activa fara!

| sagetator a răspuns:

Nu iti trebuie grup de prieteni, dar daca te inscrii in Vodafone pentru tineri (beneficiezi de mai multe oferte de minute si sms-uri) iti trebuie grup de prieteni.

| misu a răspuns:

Nu are nicio legatura

| Babydoll_4700 a răspuns:

Da trebuie sa iti gasesti un coleg big grin Abia am reusit si eu sa imi gasesc unul!

| ancuta_9896 a răspuns:

Eu incarc de ceva timp cu 5 euro si fac parte dintr`un grup,insa grupul l`am format mai tarziu,dupa ce incarcasem o perioada si activasem extraoptiunile. deci, nu, nu e necesar sa fc parte din vreun grup.