| afrodita3333 a întrebat:

Ce faceti cel mai mult pe facebook?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FaraSareDoi a răspuns:

Mă holbez la postările aşa zişilor,, prieteni", mai dau câte-un like, dar în general, cel mai mult folosesc Facebook-ul să mă joc.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Verific notificarile care sunt cel putin 30-40 zilnic sarind peste pozele share-uite pentru ca in principal sunt de la fete naive de la diferite concursuri de castigat fuste,genti etc,mesajele, cererile de prieteni si dupa incepand de la un prieten/prietena si ma uit la fete, ca doar nu degeaba sunt sexul frumos tongue

In rest nu prea fac nimic, in afara de a ura jocurile, si sa (dupa cum zicea badea) cresc gaine pe facebok

| 0Andrew0 a răspuns:

Nimic.

| Dariusuu a răspuns:

Pe chat.

Sau uneori mai vizionez postările altora.

| ceaiuldetei a răspuns:

Sau un răspuns mai nașpa: happy

Vă lăsați controlați. Dar nu dispera, se practică și asta.

Mulți ignoră și nu sunt interesați. E în regulă. Alții freacă menta, alții se dau importanți, alții își fac reclamă, alții își regăsesc într-adevăr prietenii pierduți. E și util, dar și nasol. Fiecare privește cum dorește. Succes.

| kteichd a răspuns:

Dam Share la muzica si cautam unele noi