| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand visez ca ma sarut

22 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca iti doresti la nebunie sa te sarute, probabil ca te obsedeaza faptul asta si tot timpul te gandesti cand si unde o sa te sarute.

mlm
| mlm a răspuns:

Ai mare grija ca atunci cand visezi ca saruti dai de necaz.

| Teardrop:] a răspuns:

SARUT: daca visati ca sunteti sarutat va este foarte dor de cineva foarte drag, o persoana indepartata care va impartaseste sentimentul, nu va trebui sa asteptati mult si acea persoana va aparea din nou in viata dumneavoastra, in schimba daca visati ca sarutati este semn de mare necaz, un necaz mare se va abate asupra dumneavoastra si a familiei dumneavoastra.

| elena a răspuns:

A visa ca saruti pe cineva de sex opus prezice infidelitate mai putin cand nu este o persoana din compania ta, in acest caz indicandu-ti-se faptul ca vei avea parte de noroc.
Daca visezi ca saruti o persoana pentru care simti o anumita afectiune (cineva din familie sau prieten), aceasta in realitate va iesi cat de curand din viata ta.
Daca visezi ca saruti pe cineva de acelasi sex cu tine, fara simpatie sau afectiune, inseamna ca in viata reala vei beneficia material de prietenia sa, daca o facem cu afectiune se spune ca acea persoana va profita de tine material.
Sarut - impacare inchinare.

| eu_4161 a răspuns:

Daca ai visat ca un baiat te-a sarutat inseamna ca esti indragostita de el...(poate) fara sa stii asta...Deci:::vrei sa te sarute....Este posibil chiar sa fii sarutata de acel baiat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand visezi o prietena

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai visat ca el tea sarutat inseamna ca tu il iubesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand visezi ca te saruti inseamna ca acel cineva te poate saruta in viitorul apropiat sau cum a spus Teardrop iti este foarte dor de cineva drag tie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Insemna ca asta poate sa se intimple curind sau este o dorinta! dar unori poate deveni realitate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca tii dor enotm de tare de cineva si vrei sa te sarute odata ca sa nul mai poti uita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca iti este dor de persoana pe care o iubesti ce se afla mai departe de tine

| Bii26 a răspuns:

Eu am visat ca actualul meu prieten ma saruta in excursie si asa a fost!

| RoXinIKaa a răspuns:

Daca visezi ca te saruti cu un baiat pe care nu-l cunosti inseamna ca simiti nevoia sa te saruti
dar daca il cunosti atunci pur si simplu il placi sau ti-se pare dragut

| Cartinca0199 a răspuns:

Eu am Visat aseara ca m-am sarutat cu un baiat care il cunosk putin dar a fost un sarut Foarte atragator cum se spune erotik big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai si mie mi s-a intamplat si cred ca e din cauza ca il plac prea mult si mi-e rusine sa ii spun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am visat un baiat care imi place mult de el si a vrut sa ma sarute dar m-am trezit si eu vroiam sa ma sarute dar asta inseamna ca-l placi ptc mi-a placut mult de elpoate se va intampla dar cu sisuranta fffffffffff sigur inseamna ca te place asa mi sa intmplat mie fa primul pas si spune ca-l placi dar sa nu il saruti in somn inseamna ffffffffffff mare ghinion

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am visat asta dar tu trebuie sa faci primul pas si sa ii spui ca il placi ptc asa e nu dar sa nu il saruti in som inseamna ffff mare ghinion dar daca e mai mare cu 5-6 ani trebuie doar sa dai timpul inapoi adi nu poti face nic diferenta prea mare de varsta sper ca v-a ajutat raspunsul meu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sarut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da Mai bine nu visam crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca nu te va saruta niciodata findka e cu sensul opuswinking
daca visezi ca te saruta nu te va saruta! eu visez un baiat car il kunosc si il iubsc de 5 aniwinkingsi niciodata nu l-am sarutat crying((

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am visat si eustraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crede-ma aseara am visat asta, si poarta mare ghinion incat am ramas blocata in casa si e luni crying(