| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand visez ca ma tin de mana cu o persoana si ma sarut o persoana straina pe care nu am descoperit-o si visez asta de cateva luni?

7 răspunsuri:
| DenissaDeea a răspuns:

Ca in scut timp/curand o vei intalni/cunoaste acea persoana.asa mi s-a intamplat mie, un vis asemanator, acea persoana mi-a devenit sot.

| RamonaMn a răspuns:

Iti vei intalni partenera`partenerulwinking

Succes kiss

| getty a răspuns:

Nu stiu ce inseamna.Incearca sa cauti pe un dictionar de vise.Nu stiu sigur site ul dar cauta pe google...si eu am vise din astea ciudatebig grin

| therock a răspuns:

Probabil te-ai indragostit de un personaj imaginar creat de tine, memoria creierului stocheaza o grozavie de imagini in timp real iar cand apuci sa dormi in timpul somnului, visezi in mare parte gandurile care te-au strofocat in ultima vreme sau in trecut, iar daca in ultimul timp tu te-ai gandit numai la iubire, visele iti indeplinesc dorintele ireale, adica cele care nu exista in realitate, daca mai incerci sa adormi cu tipul din visul tau s-ar putea sa-i descarci o energie astfel incat sa-l intalnesti cu adevarat in realitatehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna in primul rind ca nu esti multumita de actualul dar ca ai sa fii multumita de altcineva curind

| naika a răspuns:

Nu stiu... dar am si eu vise asemanatoare ...am vsat azi-noapte ca mam intlnit cu un baiat si el ma placea mul., .si am inceput si eu sa il plac siapoi eram impreuna ...chiar mi-a plaut la nebunie visu asta... ce tare ar fi sa devina realitate... dac as putea sa stiu cine era baiatul acela...

| ionelnelu51 a răspuns:

Este un cunoscut de care iti place mai mult decat partenerul(nu visam persoane care nu le cunoastem)