| Loca_4107 a întrebat:

Ce inseamna daca visez ca ma sarut cu persoana care imi placE?

Răspuns Câştigător
| PuSsY_9531 a răspuns:

Pai depinde... poate avea semnificatii multiple; de exemplu daca in vis sarutul ti.a facut placere, acesta prezice fericire si multumire.Dar daca este unul neplacut sau ilicit, semnifica o prietenie falsa sau dezamagire in dragoste. Daca in vis eviti sarutul cuiva semnifica ca o boala minora sau o experienta suparatoare te va indispune in viitor.Nu stiu cat de adevarat e dar eu am citit intr.o carte asta... funda?confused:*

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimic.

| Dash a răspuns:

NU are nici o semnificatie aparte, e doar un vis.

| unknow a răspuns:

Ca esti obsedata de acea pesoana incat ajungi sa o s visezirolling on the floor

glumeam,... inseamna ca cica `ea` ar adormi cu gandul la tinebatting eyelashes :*

| Allexis a răspuns:

Nimic.

| AnnaS98 a răspuns:

Te gandesti mult la pesoana aceea si esti indragostita, ti-ar placea sa aveti un viitor si d-astea. etc. funda?

| CandyGirl_5618 a răspuns:

Nu cred ca inseamna ceva dar un lucru il stiu sigur ca te-ai gandit la asta si de asta ai si visat.

| Napolitanăăăăă a răspuns:

Ca intr'o zi se va intampla happy

| Pink_1176 a răspuns:

Si eu mai visez chestii de genu`. dar nu mi se pare nimic special straight face laughing uneori se mai si intampla, dar acum chiar nu stiu ce sa zic thinking Probabil iti doresti acel lucru, si daca chiar il placi cu adevarat pe baiatul acela, nu-ti fie rusine, intra in vora cu el [ daca nu ai intrat deja ] si da-i de inteles ca il placi, eu asta am facut si a fost suficient. Restul a venit de la sine, cum se spunebatting eyelashes
Vorbeste cu el, nu ai nimic de pierdut :*