| vanilie_3617 a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat imi spune "imi e drag de tine"?

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Te place acum nu stiu in ce mod te place ca persoana sau te place ca-i indragostit de tine

| ºPishcotº a răspuns:

Ca te place, si cred ca vrea sa va intalniti! Daca iti place de el cunoaste-l mai bine! Cine stiesmug Succes:*

| Simona a răspuns:

Pai inseamna ca te simpatizeaza. Dar nu neaparat ca vrea ceva cu tine.Acest lucru o sa il observi tu dupa cum se va mai comporta cu tine

| Timeea_1190 a răspuns:

Inseamna ca s-a atasat de tine.:*.

| Nu a răspuns:

Ca ii e drag de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! - Inseamna ca ii place sa fie in prezenta sa si se simte onorat sa aiba o prietena ca tine happy

Succes!