| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a întrebat:

Ce inseamna "hai sictir"?

41 răspunsuri:
| Iuly1598 a răspuns:

Inseamna "tai-o, pleaca, cara-te, dispari, zbori, sterge-o, calc-o, evapora-te, mori, dati foc, fa-te scrum, arzi un culori!"

| Mugurel_Meret_1942 a răspuns:

Raspunsul tau aiciMarsi pleaca taio

| fungureanu a răspuns:

Inseamna,,valea''...

| PapusicaMica a răspuns:

" Hai sictir!" = aceasta expresie se foloseste atunci cand cineva intrece masura la capitolul nesimtire. O folosesc mai mereu happy

Funa?

| NicoL1999 a răspuns:

Sictir e un cuvânt din lb turcă( siktir)
Si insemna hai pleacă!

| RosSscathaa a răspuns:

Eu i-am zis odata unei colege hai sictir, si m-a auzit o fata turcoaica, care era in clasa cu noi si ne-a zis ca inseamna "Du-te-n p**a mea!"

| Andrei4Ever_9018 a răspuns:

Maaa copii orfani doamnee ce raspunsuri cuvantul "hai sicitr" (cuvintele) nu inseama\na ca ati zis voii! cuvantul provine din limba romilor (tiganilor) ce in seamna intr'un mod {hai lasa-ma hai mai du-te'n p___z_a matii lasa-ma } vedetiva de voioh go on laughing

| Cozmaniuc_Andrei_Andy_1985 a răspuns:

Colegii mei spun ca inseamna "Mars in p***a matii."

| losername2013123409 a răspuns:

Hai sictir inseamna cind cauti pe net ce inseamna hai sctir si gasesti niste... asa, si vrei sa scrii u ce inseamna hai scitri, si iti cere sa te loghezi cu contul de facebook sau sa le scrii conturi, sau altele, si asa inseamna hai sictir

| Georgi_Georgiana_1993 a răspuns:

Hai sicir este o injuratura daca vreti sa stiti