| Andruza a întrebat:

Ce jocuri faine știți?
Dar pe facebook?
Mulțumesc happy

Răspuns Câştigător
| Iuliiikkk a răspuns:

-FarmVille este cel mai misto si cel imi populat
-CityVille
-FrontierVille
-FishVille
-CafeWorld
-Happy Pets
-It girl
-sunt o gramada de jocuri pe facebook eu am jucat majoritatea dar am renuntat, numai la FermVille am ramas. Te pup. Funda plz

8 răspunsuri:
| VIPER a răspuns:

Www.gladiatus.ri si pe facebook este wildones

| SorynaSweet a răspuns:

Ahh cate sunt! de inceput iti spun de FARMVILLE pe care il ador apoi It Girl si City Ville BarnBuddy si Mall world! cauta'le pe facebook sh da fundita :X

| ßarbie a răspuns:

Barn Buddylove struck

| Andruza explică:

@pinkflower ce jocuri fainee
Mulțumesc multtt

| arysa a răspuns:

Incearca si mall world daca esti poasionata de shhoping!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

My shops; Totally Spies; Mahjong Zen; MMa Fighter[nu stiu daca iti place]. hmm.si cam atat.
PS*Complectez la lista de jocuri a lui Gyuli.
Daca mai descoperi si tu ceva posteaza
te rog! multumiri big grin

| Nicusor_Daniel_Popa_1990 a răspuns:

Daca iti place TrainStation, Trial Xtreme 3, Megapolis, Fishao, My Country, Street Race Rivals, 8 Ball Pool. Sper ca te-am ajutat.