| mona01 a întrebat:

Ce jocuri faine la facebook stiti?

Răspuns Câştigător
| Butterflybeautiful a răspuns:

Pentru fete: It Girl,CityVille,barn buddy,Coco Girl,stardoll,Pet society,restaurant city,playfish,Mall world, fashionista faceoff,Paradise Life,Fashion City,Fashion designer,Fashion avenue,fashion,Miss bimbo,monster, lady popular, sims socialSims
Sims Social
Ninja Fruit
CastleVille
Bubble Saga
Jocuri de LazyLand
Millionaire City., XxFunditaXx

2 răspunsuri:
| cosminvalerian a răspuns:

CittyVille
Sims
Sims Social
Ninja Fruit
CastleVille
Bubble Saga
Jocuri de LazyLand
Millionaire City.

| Butterflybeautiful a răspuns:

Pentru fete: It Girl,CityVille,barn buddy,Coco Girl,stardoll,Pet society,restaurant city,playfish,Mall world, fashionista faceoff,Paradise Life,Fashion City,Fashion designer,Fashion avenue,fashion,Miss bimbo, monster, lady popular, sims social. XxFunditaXx