| DjKr3atyv3 a întrebat:

Ce jocuri stiti care se pot juca in retea?
funda tongue

Răspuns Câştigător
| weep2312 a răspuns:

Poi jocuri sunt multe, cele mai jucate, dupa parerea mea sunt Counter-Strike si Metin2, dar daca esti fan shooter si nu iti place cs-ul, ia Crysis, dar ai grija, daca nu ai calculatorul bun ai putea sa te uiti la el cum sta pe desktop. Daca iti place strategia, joacate Warcraft 3, inca mai sunt multi care se joaca, daca vrei sa te distrezi cu un joc simplu, intra pe Kongregate.com si joacate Transformice.Jocuri online sunt multe, da cauta ce iti place, eu ti-am dat cateva exemple.

7 răspunsuri:
| Calin_5057 a răspuns:

Barn buddy

| AnaEindragostita a răspuns:

Dormmmmmmmmmmmm ( Barnnnnnnnn bUddyyyyyyyyy, zzzzzzz,
farm frenzyyyyyyyyyyyyyyy, zzzzzzzzzzzzzz, somn usor papa)

| weep2312 a răspuns:

Daca iti place shooter, joaca-te Crysis sau cs, daca esti fan strategie, warcraft3, daca vrei sa te joci ceva mai simplu si amuzant, intra p kongregate.com si joaca tranformice.metin2 daca vrei RPG sau WOW, cal of duty, nfs world etc

| Rooby a răspuns:

Fifa

| Rooby a răspuns:

Counter-Strike, Gta,

| Rooby a răspuns:

San Andreas, Need for speed, Counter-Strike

| DjKr3atyv3 explică:

Nuu.
Vreau ceva cu masini...