| MishaIsMyHero a întrebat:

Ce jocuri multiplayer/in retea stiti?

Răspuns Câştigător
| byionut1 a răspuns:

Ti le zic care le mai joaca colegii si ti le-am ales:
www.clubpenguin.com
www.supersecret.com
www.webkinz.com
www.pandanda.com
www.epets.com
www.panfu.com

Sper ca te-am ajutat! funda?

7 răspunsuri:
| UngureanuFlorin a răspuns:

Sa-Mp ( san andreas multiplayer ), Fifa, conterstrike, grepolis, Call of Duty, IV-MP (GTA IV multiplayer)

| Ripqer a răspuns:

Counter Strike
Halflife
Gta San Andreas Multy player
Fifa
NFS

| Zaied a răspuns:

Scrie pe google multiplayer games si gasesti fara numar. Daca vrei din astea clasice ce rulau in sali de net poti incerca:
Fifa
Gta
Counter Strike
Red Alert
Warcraft
Starcraft
Need For Speed
Heroes
Age of Empires
Dota

| eSimRo a răspuns:

Recomand un joc online superb, pe mine m-a captivat!
Este gen eRepublik, in momentul de fata suntem cuceriti de Unguri si am avea nevoie de ajutor!

http://erevolution.ga/

| Loaded a răspuns:

Metin 2; Sa-Mp, Counter-strike; 4Story, crysis 3, natural selection, call of duty black ops 2,

| Adriana_Enache_1975 a răspuns:

Salut! Te vad un incepator.Depinde de varsta si placerile tale.Ca de exemplu poti juca biliard pe miniclip(miniclip 8 ball pool), daca tu esti cel din poza cred ca ti s-ar potrivi varstei tale, insa daca nu esti tu acela din poza si ai in jur de 12 ani iti recomand metin2(e destul de popular), crossfire europe, counter strike, 4 story si multe altele.Si pe facebook sunt jocuri de genul asta. Daca joci 8 ball pool pe miniclip, ma poti cauta cu numele "enache"(fara ghilimele).Vei vedea o poza ca si aceasta. Poate vom juca impreuna.

| Frumuseti_Anuska_1975 a răspuns:

VegasWorld-0nline
OurWorld -0nline
Chit Chat City-0nline
Samp
Si cam atatea stiu