| bytzy09 a întrebat:

Ce masina imi recomandati la 2000-3000 euro?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Una de taiat iarba laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singer. E super marca. Merita toti banii. Cauta pe internet.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Pai una dupa 2009 daca găsesti, sa aiba motorul de minim 1.5(numar par este cu benzina si impar este cu mototina)cu ce combustibil vrei tu sa aiba, sa nu ti se para ciudat ca masina e din 2009 si sa aiba 99000 km la bord ca sigur a fost dat ceasul dat inapoi.Cauta sa cumperi de la germani din curte nu de la cei care aduc masini de acolo si le vand aici.Cumpara firme precum VW, Skoda, Hyunday, Ford etc. Uita-te la starea masinii si la actele acesteia.Ia-ti o ruda pricepută la masini cu tine cand iti cumperi una.