| alexxandru a întrebat:

Ce parere aveti de calificarea lui Dinamo in Europa League? Bafta tuturor echipelor romanesti in grupele EL! Forzza Dinamo!

Răspuns Câştigător
| Mefisto23 a răspuns:

Bai eu sunt rapidist din tata-n fiu, dar aseara am tinut cu Dinamo din tot sufletul.Am strigat, am injurat mi-am zmuls parul din cap! Pentru ca sunt roman. A fost un meci extraordinar, era pacat sa nu se califice din cauza suporterilor. Poate asta va fi o lectie data "ultrasilor". Sau mai bine zis o palma. Bravo Dinamo! Si bafta in Europa League happy

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au luptat si au tras cu dinti sa castige!
Si au castigat!

Rusine "suporterilor" care au intrat pe teren!
Nu neaparat "forzaa dinamo"
Forzaa Romania!

| DoomNEzeu a răspuns:

Dinamo rules... uite cine suntem noi dinamo aleeeo aleeeo ale ale aleooo dinamoo...forza dinamo...

| StarDust a răspuns:

Hai Dianmo hai Dinamo ole ole ole ole! striga intr-una cainii roshii infocati \:d/

e bine ca au castigat. au demonstrat ca faza cu suporterii a fost o greseala tongue

| Silvia a răspuns:

Bravo lor. mi-a placut atunci cand s`au pus in genunchi sa se roagelaughing)

| DonGiovanni a răspuns:

Bv ma catelusilor... K? numai steau sa aduca puncte

| cristina_4037 a răspuns:

Hai dinamoooo, hau hau hau. Suntem cei mai tari!

| sigmanet a răspuns:

Dinamo este o echipa buna, dar se demoralizeaza repede. Felicitari pentru calificare...Multi nu mai credeau in ea.

| viki a răspuns:

Mie chiar mi-a placut meciul de aseara!happychiar daca tin cu Steaua.tongue
Si aveam niste emotii....am vazut meciul chiar la sfarsit.Bravo Dinamo!

| daii a răspuns:

Foarte foarte bine! a fost ceva ce a depasit "limita romanului"!
Forta dinamo! Ne vom descurca si in continuare!
Forta dinamo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt stelista nu imi pasa decat de steaua si atat!?
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au luptat si au tras cu dinti sa castige!
Si au castigat!

Rusine "suporterilor" care au intrat pe teren!
Nu neaparat "forzaa dinamo"
Forzaa Romania!

| sTeFaN. a răspuns:

Mi-am dorit din tot sufletul ca sa castige dinamo! si sa ajunga in Europa League, si asa a fost! Forzza Dinamo!

| Anna_1499 a răspuns:

Adevaru' e ca eu sunt stelista. dar totusi sunt romanca. inca un adevar [laughing] ar fi ca au jucat super binelove struck. felicitari dinamoo! portarul a fost super :X

| dalea a răspuns:

Nu sunt mare microbist, dar din tinerete am o oarecare simpatie pentru Steaua, insa cand am auzit azi dimineata la radio ca Dinamo s-a calificat am zis un sincer "BRAVO LOR".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost ceva extraordinar, nu se astepta nimeni sa se califice dinamo. Bravo lor.

| Dragosgan a răspuns:

Sunt Dinamovist, dar si roman! Asa ca vreau mai intai sa felicit echipa nationala a Romaniei pentru ca a fost batuta de Serbia cu 5-0, si apoi vreau sal felicit pe Mutu care dupa ce a pierdut, petrecea prin baruri! neseriosi, nu-i asa? Dar tot imi amintesc de acele seri in care Dinamo Bucuresti a aratat cine este.HAi Dinamo, Si rusine nationalei Romaniei!