| denisa2803 a întrebat:

De ce credeti ca a ratat Dinamo calificarea in Europa League? Si la ce echipa s-a mutat Torje si de ce?cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

2 răspunsuri:
| GoguStrigoi a răspuns:

Dinamo a ratat calificarea din cauza jucatorilor slabi pregatiti si Torje a plecat la Udinese pentru bani mai multi...

| vladdd16 a răspuns:

Dinamo a ratat calificarea pentru ca nu a jucat bine. Torje a plecat in Italia la Udinese acolo are mai multe posibilitati sa joace europa league si sa castige titluri