| User a întrebat:

Ce parere aveti de prestatia echipelor romanesti in Europa?
Poate Dinamo sa bata pe PAO? Dar Unirea pe Stuttgart?

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sa speram ca macar una din ele...

daniela
| daniela a răspuns:

Unirea poate sa faca o surpriza placuta... Dinamo nu mai e ceea ce afost

| User explică:

@razadeluna Unirea joaca prost?laughing bine, ce-i drept a avut mare noroc. multe goluri au fost de fapt autogoluri, dar asta nu inseamna ca au jucat prost. Unirea trebuie felicitata pentru performanta istorica de a face 8 pct in grupe, dar mai ales daca se califica in optimi. Ar fi ceva extraordinar.

| alecs871 a răspuns:

Deci ma rog ca Unirea sa faca macar un egal la Stuttgart, a jucat bine, a avut si putin noroc, dar "autogolurile" nu au fost simple, cum a dat Banel cu Real, acei jucatori care au inscris in poarta lor au fost pusi sub presiune... Deci cred ca si Unirea a muncit cat de cat pentru fiecare gol primit de la adversari happy
Imi doresc sa mearga mai departe Unirea.

| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Dinamo a avut noroc...ca nu e echipa de europa league... unirea chiar joak bine si cine stie s'ar putea sa ajunga departe

| razadeluna a răspuns:

Toate joaca prost

| nosferatu a răspuns:

Salut paul unirea intr-adevar e zurpriza anului dar sincer parerea mea e ca dinamo nu o sa bata la PAO si ca trebuie sa bata la 2 goluri slabe sanse. unirea o sa ramana in europa league ca in germania ia bataie sigur.cat despre celelalte echipe nu mai trebuie comentarii. varza. realitatea e ca suntem prea jos.