| WeeD a întrebat:

Ce parere aveti descpre cei care sfarsitul fiecarui raspuns scriu "funda?" puppy dog eyes? straight face

Răspuns Câştigător
| Ctrl a răspuns:

thinking se milogesc degeabalaughing

5 răspunsuri:
| cosmina05 a răspuns:

O parere proasta, insa cred ca persoanele ce cer funda sunt copii.De aceea nu prea bag in seama.E normal la varsta lor sa faca asta.Iar unii isi incearca norocul.Ei nu inteleg ca atunci cand cineva iti acord o funda din toata inima lui si considera ca o meriti cu adevarat, tu ca persoana ce ai raspuns te simti extraordinar.In special ca funda inseamna ca raspunsul chiar i-a fost de folos.Pe cand daca primesti o funda ceruta, ce simti? Nimic.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Unui asemenea răspuns nu i-aş acorda fundă, nici dacă s-ar întâmpla să fie cel mai bun. Până la urmă, alegerea rămâne la latitudinea fiecăruia şi personal nu consider necesare asemenea sugestii sau aluzii.

| blondaa_2641 a răspuns:

Pai, aceea dau raspunsul DOAR pentru a primi funda, nu neaparat de a-i ajuta straight face Acest site este facut pentru a ne ajuta unii pe altii, dar scopul lui nu e nici de cum doar pentru a primi funda. Aceasta este opinia mea :* pup

| CRETZULINAA_9710 a răspuns:

O parere buna.dai fundalaughinglaughinglaughing?

| Mady5Stars a răspuns:

Haha creatz'o frumos raspunslaughing