| MissBeer a întrebat:

De ce daca nu "cersesti" fundite, nimeni nu da? Eu nu scriu la sfarsitul fiecarui raspuns "fundita?" si desi sunt singura care a raspuns si raspunsul este corect, nu primesc funda. Urat din partea celor care fac asa. Nici eu nu am dat fundite la toate intrebarile, dar asta pentru ca nu am primit un raspuns concret sau nu am primit niciun raspuns.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"De ce daca nu "cersesti" fundite, nimeni nu da?"
Eşti funny, pe cuvânt. Ia aruncă o privire pe profilul unui Expert! Dacă o să prinzi pe vreunul cerşind, îţi dau o bere.winking

| emima a răspuns:

Depinde cat de mult i-ai convins cu raspunsul tau

| MâţaD a răspuns:

Nici eu nu scriu la sfarsitul raspunsurilor mele "fundita!", pentru ca nu sunt miloaga.happySi unii mi-au considerat raspunsurile bune si fara sa le cersesc lor.big grin

| MissBeer explică:

La unele am primit si eu fundita, dar la unele nu si asta cu toate ca, v-am mai zis, era singurul raspuns la intrebare si era si corectlaughing. Ma rog, eram curioasa, ma gandeam ca poate trebuie sa anunti ca vrei funditarolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat de multe ori.De mica am fost obisnuita cu nedreptatile.Insa fata de cele din viata, astea sunt niste nimicuri nedemne de luat in seama.
Urat sau nu, nu toate pitzipoancele si cocalarii de pe TPU sunt educati.