| Meridiam1 a întrebat:

N-a venit sfarsitul... Ce parere aveti?

15 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

*Gândește cu voce tare*
Și eu care am stat până la 2 dimineața, numai ca să văd sfârșitul, iar dimineață... BUUUUUUM! Nimic!
Boșorogul ăla ar trebui să fie inchis, pentru preziceri idioate!

| camy417 a răspuns:

Pai in 2 ore va veni sfarsitul (zilei) si se va lasa noaptea big grin

| perenasop a răspuns:

Nu,nu a venit.Parerea mea:Numai Dumnezeu va stii cand va veni acest fapt fatal numit "Apocalipsa". Nici un om nu poate spune "Va veni Sfarsitul Lumii".Mai lasati.ma oh go on.Sa nu crezi in aceste povestiwinking.

Sa ai o seara placuta!happy
Te salut!wave

| Cucutza a răspuns:

Ura!laughingAsta a fost fix vrajealabatting eyelashesoh go on

| Freky a răspuns:

Nici nu credeam.laughing)

| DjAnnaLove a răspuns:

Ei bine eu nu cred in ce zic ei! Numai Dumnezeu stie cand vine sfarsitul, nu mosi batrani de 100 de ani! straight face

| iubbirica a răspuns:

Poi aici nimeni nu poate sti decat Dumnezeu. Dupa spusele stramosilor si calendarului Maias Sfarsitul Lumii va veni pe 21 decembrie 2012. Asta care s-a dat acum la tv nu era vb de sfarsit ci de nun cutremur mai puternic care se sfarsea nasol! oh go on Aberatii doar Dumnezeu stie cand o sa vina sfarsitul si ce se va intampla! tongue

| FundaTeRog a răspuns:

Buna! Acel domn care a inventat o prostie,avea multi bani sa inventeze o reclama.Poi da nu ai vazut la televizor,ca fiecare om spunea asa,, avea prea multi bani sa faca reclama;; ceva de genu, apropo cu sfarsitul lumi.
Sfarsitul lumii va veni cand va dori dumnezeu. Funda? Ms♥
Te puphappy

| Q69 a răspuns:

Pentru cei care au pierdut sfarsitu' lumii 21.05. 20011 ora 18, pot urmari reluarea in 21 decembrie 2012! laughing

| AyaStormhold a răspuns:

Daca ar fi venit aveam motive sa mor happy deoarece scapam de teza la mate.

| Meridiam1 explică:

Imi raspundeti?

| 5dfsd3612 a răspuns:

Ce parere am? Deci eu nici nu am stiut ca sfirsitul lumii va veni pe 21 mai (am aflat tot pe 21 mai) dimineata apoi am vazut la stiri ca ''Sfirsitul Lumii se AMANA'' hahahahahahahahahahahahahaha
Asa cava sa se zica la stiri. hahahahaha
nu am nici o parere in afara ca cei care prezic sunt ''Bolnavi la cap'' Nu cred in asa ceva. laughing))

| valyboss40 a răspuns:

Mintea unui om batran care a vrut publicitate a putut face asa ceva. Cred ca sa ales si cu ceva parai din chestia asta. Acum e de negasit. Studiaza problema, sa vada cand va fi urmatoarea apocalipsa. La 89 de ani ce sa ceri.

| juleana a răspuns:

Pai a fost amuzant ca vine happy

| eu_8870 a răspuns:

2012!