| Clauditza21 a întrebat:

Ce parere aveti despre asta? :)) Justin bieber e de fapt fata :))

http://www.audculori.com/stiri-din-muzica/socant-justin- bieber-e-fata/

Răspuns Câştigător
| Sisutibi a răspuns:

Nu este fata laughing El este baiat! dar asta seamana maxim cu el laughing si are si voce maine poimaine vezi Trupa d shok Justin Brother laughing EL si EA smug laughing

4 răspunsuri:
| Denni_4804 a răspuns:

Hahahahaha =)
Nu este adevarat acel articol este despre o fata din America care seamana putin cu Justin Bieber so nici vorba ca JB sa fie fata :/...ai citit macar articolul inainte sa il pui sau tu ai vazut doar titlul si repede l/ai pus pe TPU?

| Acasete a răspuns:

Ce trolli mai sunt si aia.
Eu zic ca un mare fake.

| Clauditza21 explică:

Denni,normal ca am citit articolul inainte dar am scris asa pentru ca m-am amuzat teribil cand am vazut cat de bine seamana fata aia cu el.happy

| nvccosmin a răspuns:

Nu stiu.nu ced! :d:d:d