| Berta a întrebat:

Ce parere aveti despre Miley Cyrus?

Răspuns Câştigător
| ladygaga_9914 a răspuns:

Imi place cum canta si imi plac melodiile ei

8 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Nu am nimic cu ea, nu o cunosc, dar cu siguranta nu sunt o fana de a eilaughing

| Ðida a răspuns:

Suxx

| iauru a răspuns:

Me enerveazaaaa
sa nu mai vorbim de faptul ca toata lumea miley in sus miley in jos
cand va prinde febra va prinde p toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nimic cu ea dar lumea nu mai poate dupa Hannah Montana si ei nici macar nu ii pasa. Si a fost desemnata ca cea mai proasta actrita a anului. Dar are voce buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ratata.

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Sincer, eu nu o plac deloc, ma enerveaza de fiecare data cand o vad

| MusicisMusic a răspuns:

Miley s-a schimbat in bine dar si in rau...nu mai e copilul inocent care zambrea la aparat si ne arata semnul pacii.Acum,Miley s-a transformat intr-o pasare rara care nu poate fi imblanzita si a carei inima bate pentru dragoste. Sunt dezamagita pentru ca faniilor le e rusine sa recunoasca ca sunt fanii ei.Eu nu mint si recunosc:"Sunt fan Miley Cyrus"(nu Hannah Montana). Ce daca, are melodii care te fac sa plangi si melodii care nu dai 2 bani. Mie imi plac mesajele transmise prin piese si ii ascult cu placere vocea. Oricat machiaj ar utiliza, Miley va fi intotdeauna naturala, chiar daca incearca sa ascunda asta! Peace All!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place si de Miley Cyrus. E o fata foarte frumoasa si are un glas foarte frumos.Am auzit doua cintece din 2010:can t be tamed si are you ready.Are you ready va fi in Hannah Montana 4