| Berta a întrebat:

Ce parere aveti despre Miley Cyrus?

Răspuns Câştigător
| ladygaga_9914 a răspuns:

Imi place cum canta si imi plac melodiile ei

8 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Nu am nimic cu ea, nu o cunosc, dar cu siguranta nu sunt o fana de a eilaughing

| iauru a răspuns:

Me enerveazaaaa
sa nu mai vorbim de faptul ca toata lumea miley in sus miley in jos
cand va prinde febra va prinde p toti

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Sincer, eu nu o plac deloc, ma enerveaza de fiecare data cand o vad

| MusicisMusic a răspuns:

Miley s-a schimbat in bine dar si in rau...nu mai e copilul inocent care zambrea la aparat si ne arata semnul pacii.Acum,Miley s-a transformat intr-o pasare rara care nu poate fi imblanzita si a carei inima bate pentru dragoste. Sunt dezamagita pentru ca faniilor le e rusine sa recunoasca ca sunt fanii ei.Eu nu mint si recunosc:"Sunt fan Miley Cyrus"(nu Hannah Montana). Ce daca, are melodii care te fac sa plangi si melodii care nu dai 2 bani. Mie imi plac mesajele transmise prin piese si ii ascult cu placere vocea. Oricat machiaj ar utiliza, Miley va fi intotdeauna naturala, chiar daca incearca sa ascunda asta! Peace All!

| Ðida a răspuns:

Suxx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nimic cu ea dar lumea nu mai poate dupa Hannah Montana si ei nici macar nu ii pasa. Si a fost desemnata ca cea mai proasta actrita a anului. Dar are voce buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ratata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place si de Miley Cyrus. E o fata foarte frumoasa si are un glas foarte frumos.Am auzit doua cintece din 2010:can t be tamed si are you ready.Are you ready va fi in Hannah Montana 4