| Tawny27 a întrebat:

Ce parere aveti despre Miley Cyrus? Dar despre Justin Bieber?(hai ca sunt cvhiar curioasalaughing

14 răspunsuri:
| ParanoidKidu a răspuns:

Miley Cyrus este o cantareata bunicica doar ca are o groaza de fite in cap, iar Justin Bieber este dooar un pusti jalnic, cu niste melodii urate, are fite in cap si are o groaza de tupeu si obraznicie la adresa celorlalti cantareti (Rihanna este nu stiu cum, Lady Gaga e nu stiu cum)

| babyblue a răspuns:

Hm...thinking
Imi plac majoritatea melodiilor lui MILEY CYRUS.Ador si filmele in care joaca. Dar daca as avea de ales intre ea si Selena Gomez, as aleage-o pe Selena.Pare mai decentalaughing.
Justin Bieber...nu am auzit de ellaughing.
Neah...prea controversat.

Succes.

| Emmeii a răspuns:

Bună! Păi, îmi place Miley Cyrus, dar şi Justin Bieber. Are o voe plăcută şi arată bine.
Şi Miley are o voce mişto şi e drăguţă.

pa. pa

| Adry05 a răspuns:

1)miley circus am 3 cuvinte de zis despre ea N-O SUPORT! Are o voce bunicica n-am ce zice, insa e jalnica, are niste fite de si-a facut carierea praf cu ele, ar fi putut devenii cunoscuta si mult mai indragita daca nu incepea cu acele obiceiuri ingrozitoare.
2) Justin canta destul de bine, n-am ce zice, imi plac melodiile lui, are o voce destul de buna, si daca nu se va lua dupa miley sunt sigura ca intr-o zi va ajunge departe.

| pretzel a răspuns:

Miley Cyrus are voce buna, este frumoasa, dar are atatea fite si sincer ma cam enerveaza blushing

Justin Bieber ( Biberon sau cap de mop laughing ) este simpatic ( la fata) dar doar la fata in rest este un pusti cu prea multe fite si de la atata celebriatte care i s-a ucat la cap se crede cel mai tare sigh

| eDDy a răspuns:

Deci Miley Cyus pare o adolescenta de treaba de acsca si arata foarte bine.

Justin Bieber zis si Justin Biberon e un RATAT! il urasc e plin de fite. Daca las vedea pe strada i-as da cu ceva in cap e un bulangiu nespalat!

| evelina_3448 a răspuns:

Despre justin bieber are o voce buna(logic, altfel nu ar fi cantaret)n-am ce zice... Dar miley cyrus, nici nu vreau macar sa-i mai aud numele! intrati pe poze cu miley cyrus, veti fi surprinsi de ce veti vedea!

| GFantastikBaby a răspuns:

Miley Cyrus? Parerea mea e ca stie sa cante, are o voce buna, trebuie sa recunosc. Dar in ultimul timp a cam calcat stramb. Sunt nenumarate poze cu ea pe net: in baruri, in cluburi, cum se saruta cu o fata, am auzit si de un video in care avea niste droguri, ma rog, nu l-am vazut si o piesa cam... cum sa zic, cred ca i s-a urcat ceva la cap. Dar cine sunt eu sa o judec? Viata ei, alegerile ei. Despre Justin Bieber cred ca e talentat, e dragut, are niste melodii grozave si mai ales freza e tare. Imi place mult.
Ei bine, fiecare cu parerea lui. happy

| qMisaki a răspuns:

Miley Cirus? Sunt cred ca cea mai mare fana! Imi place mult! Justin bieber : Eu m-am indragostit de el! dc? Ptr ca arae parul ala super lasat in jos si ciufulit, si arata super la fata! Fundaaaa?

| paula29 a răspuns:

Miley Cyrus are o voce destul de bunaeste destul de draguta, doar fitele o incurca! Justin Bieber hmm are o voce buna este destul de dragut si el aer fite dar cel mai mult ma enerveaza ca nu vine in Romania! Fundita?

| Elyy_1788 a răspuns:

Pai...
Miley e o drogata...imi plac doar melodiile ei(unele)laughing
Si despre Justin Bieber: e cel mai tareeee!
Frumos, simpatic, cu o voce minunata!
Totul!
Il adooor!
Mai ales: va avea concert in Aprilie 2011!
:X:X
:X
X:
X:X

| hapyyy a răspuns:

Pei miley cyrus imi plk doar mel rockstar si who owns my heart iar justin bieber mise pare foarte sweety si imi place mult freza lui e simpatik si imi plk cum canta...(funda?)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac amandoi

| Serina a răspuns:

Pai...Miley Cyrus este o vedeta care si-a ajuns cu fitele pana-n maduva oaseleor (la inceput cand nu avea fite imi placea)!

Justin este un sweet! Sunt cea mai mare fana a lui. Imi place mult parul lui, cum se imbraca si stiu TOT despre el!

I love Justin Bieber!