| sweet_1526 a întrebat:

Ce parere aveti despre noul serial "nini" de pe disney?
va place?

88 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e da foarte mult mai ales lola si martin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cel mai tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Nini este preferata mea nimeni nu o intrece si as vrea sa fie numai el la televizorrrrrrr! dar as vrea sa intreb ceva:
unde pot gasi toate episoadele ca tare mult as vrea?
P. S de abia astepts episodul din seara asta (data 8 decembrie 2010)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii super, eu una il ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logik e super si app vreau sa vad ultimul episod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Imi place Nini la nebunie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place multtttt de tomas si de nini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte tare il urmaresc mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut pe youtube ca nini se casatoreste cu ambasadorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I
mi place mult, dar voua?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serialul e destul de tare dar nu inteleg de ce toate fetele se invart in jurul lui Martin. E asa un bou.Si oricum Lola ar trebui sa fie cu Abel iar Sophia cu Huan. Iar Nini si Thomas doamne asta-i cel mai fail cuplu din lume deci nu stiu ce sa zic e destul de tare dar e greu de inteles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini este un serial grozav la inceput ea plictisitor dar acum super
eu cred ca Martin si Lola se potrivesc mai mult decat el si sofia corekt?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si mie imi place mult si de lola si huan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e foarte amuzant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut apreoape toate episoadele pe youtube in spaniola. Nu am inteles totul, fiind in spaniola, dar totusi acest serial este foarte reusit. Personajul principal, Florencia Bertotti, canta super iar daca traiam in Spania cu siguranta ma duceam la toate concertele ei. Si mai imi place si de Martin, Zoe (mai putin), Tomas si foarte mult de Sicilia(Sici). Si am invatat tot cantecul ARRIBA LAS ILUSIONES (8 strofe; 2 minute), miscarile, ritmul, versurile si melodia in doar vreo 3 zile.
In concluzie imi place la nebunie acest serial!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place si mie. E cel mai tare de pana acum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar e si de prost gus fara suparare dar e si fani dar si cam copilaloroasa Nini si cant se supare se ascude in calsa bunicului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini e un serial bun dar si de prost gust scuze. Dar nu am trebuie sa va utati daca nu va place?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super mai ales eu o ador pe nini canta foarteeeeeee misto unde gasesc cantedele ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte
mai ales de lola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU credeti ca nini e prea urata? eu cred ca da. mai bine ia-ti da rolul lui sofia. e mai frumoasa si inteligenta nu cresdeti.si ati dat rorul cui nu-i trebuia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador serialul, in fiecare seara il urmaresc...niciodata nu l-am pierdut, pana si mama se uita cu mine.Il ador pe Thomas, este un frumos, la fel si Toni, si Martin.De Celina deloc nu imi place, doar e personaj negativ, e draguta si Sofia, si Lola, da, foarte frumos si reusit serialul! Este preferatul meu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place, deoarece este plin de mister.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare ca e un serial minunat pentru ca stiu cum sa se exprime, mie una imi place la nebunie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I love Nini.
But I wont too see Nini at the 6 : 00- 9:00 o'clock.
Thank you!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi place foarte mult! Sa știți ca se da reluarea pe Disney Channel la ora 22 de luni pana vineri. Dau episoade noi în fiecare zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un serial superr il iubesc pe thomas si pe nini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place fffffffff mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare