| sweet_1526 a întrebat:

Ce parere aveti despre noul serial "nini" de pe disney?
va place?

88 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place foarte mult nu am pierdut nici un episod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de juan nu de martin... e urat martin mai frumos e juan si fata as zice ca cea mai frumoasa e sofia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai tare serial din lume!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cel mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca da. este cel mai tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca este minunat serialul Nini nu am pierdut niti macar un episod. Mie imi place foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place la nebunie, il ador, il iubesc! Nu pier nici un episod.

Te pop kiss pa pa wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iubesclove strucklove strucklove strucklove strucklove struck in fiecare seara astept sa inceapalove strucklove strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini e cel mai tare episod din lume! as vrea sa nu se termine niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place la nebunie nini il ador de cand l-am vazut mi-a placut foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte mult imi place de nini si de thomas chiar mult mi-a placut mult episodul ala cand nini lesina iar thomas o saruta sa se trezeasca si mi-a mai placut si episodul ala cand cici ii spune lui nini ca vrea sa fie mama ei de suflet si partea cea mai tare a fost cand era de fata si thomas si celine si ce fata au facut amandoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dddddddddddaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una ma uit in fiecare seara la Nini.imi place pentru ca e plin de mister, de dragoste si de suspans.personajul lui Nini este cam copilaros si putin enervant dar in afara de asta e ok.Thomas este si el in regula, Cecilia este dulce si frumoasa, Joe este dragutica in plus ea cu Toni fac un cuplu FOARTE FRUMOS, Martin im...nu e urat dar nici nu mor dupa el si fratele lui mai mic am uitat cum il cheama e cam suparacios.cat despre Sofia are un par frumos dar trasaturile fetei sunt nu foarte frmose plus ca ea ar trebui sa fie impreuna cu Huan nu cu Martin, iar Lola cu Abel prntru ca el e frumos si ea e frumoasa mai ales trasaturile fetei dar parul nu e prea incantator.in final este frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani are Toni, 17?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E SUPER TARE are tot ce iti poti dori mai ales dragoste intre personajele principale:Nini si Thomas as vrea ca acest serial sa nu se termine niciodata e cel mai super de pe disney chanel dar as vrea sa fie si SAMBATA si DUMINICA episoade noi pls!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il ador... iti voi spune cate ceva despre nini:
1. nu e fata celinei
2. este f f f buna cu cici si cu ceama( de fapt cu toti copiii)
3. il iubeste pe ambasador
4. ii spune la ambasador chelios cu par
5 si ambasadorul o iubeste f f f f f mult pe ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place foarte mult Nini mai ales lola, sesilia si nini sunt personajele mele favorite eu as vrea sa fie in fiecare zi dar sa nu fie reluari pentru ca mie nu imi plac reluarila!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. E destul de frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da f f f f f mult... imi place si mie si prietenenei mele, oana
dar nu stiu de ce nu se mai difuzeaza
ce pacat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sooperrrrrrrrrrrrrrrrr... misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super

| rebe21 a răspuns:

Da forte mult ca nas mai vrea sa se termine

| cricro a răspuns:

Fainut dar cam lung 128 episoade si sfarsitu mie sincer nu-mi place.

| ANTONIO_4118 a răspuns:

Este foarte tare.si chiar este misto.