| AdaIoana18 a întrebat:

Ce parere aveti despre telenovela de pe acasa Tv Cameleonii? Va place? Mie una imi place personajul meu preferat este Solange( Sol) daca va place telenovela atunci care este personajul vostru favorit?

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este grozava,ii ador pe sebastian,valentina,solange,ulisses si francisca.Imi place foarte mult povestea de dragoste dintre sebastian si valentina.Personajul meu preferat este valentina.Mi-ar placea sa fiu cameleon ca sebastian si valentina.Pupici,va ador,o fana infocata,deutza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place nu stiu de ce parca toate au acelasi subiect repetat naspa, nu poti vedea un serial bun si ne copiat cu o alta tenta alt subiect astia toti sunt schiopi orbi disparuti aparuti razbunatori de tot rahatul toate serialele astea repetate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti cate episoade au cameleonii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personajul meu favorit este sol si ulises ii ador tare mult si iubesc filmul cameleonii dar voi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac ff mult telenovelele meai ales camaleonii celor care nu le plac sa nu se uite ca nu sunt obligati sa se uite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sol, Vale si Uli

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. mi-a placut, personajele preferate au fost uli sol si vale

| Te besk a răspuns:

Eu nu prea cunosc filmul, dar mama mea sigur ca o cunoaste.In fiecare seara se uita. pup

| diana_4908 a răspuns:

Imi place foarte mult si actori mei preferati sunt solange ulises valentina si sebastian te pup:*