| GeoJill29 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul "Glee"? Si daca va place care e personajul favorit si de ce?

Răspuns Câştigător
| sillcasca a răspuns:

Mie-mi place Glee si imi plac toate personajele... dar cel mai mult imi place Blaine. Personajul tau preferat care e?

| GeoJill29 explică (pentru sillcasca):

Kurt si Blaine

| sillcasca a răspuns (pentru GeoJill29):

Chiar? Iti place klaine? (e cuplul meu favorit!)

| GeoJill29 explică (pentru sillcasca):

Sunt amandoi prea u-la-la(mai ales Kurt

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

M-am uitat la un sezon. dar din cauza timpului am renuntat..nu e cine stie ce... e lictisitor..banal..Personajul meu preferat era profesorul ala dragut love struck (nu mai stiu cum il cheama)
Daca vrei sa te uiti la un serial cu adevarat bun, incearca Anatomia lui Grey sau The Vampire Diaries

| GeoJill29 explică (pentru pwp):

Pe profesor il cheama Will si mersi dar deja am vazut si serialele alea doua big grin

| GeoJill29 explică:

I just ask...